خانه » خدمات وکالت در کرج » بهترین وکیل خانواده در کرج ⚖️ [15 سال سابقه] دعاوی خانواده

بهترین وکیل خانواده در کرج ⚖️ [15 سال سابقه] دعاوی خانواده

مشاوره تخصصی با وکیل خانواده در کرج برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی و پیگیری پرونده در دادگاه خانواده را از ما بخواهید. بر اساس قانون حمایت از خانواده که در سال 1391 تصویب شد، دادگاه خانواده کرج برای رسیدگی به دعاوی امور خانواده راه اندازی شد.

بهترین وکیل خانواده کرج کیست؟

در دعاوی خانوادگی، موضوعات مختلفی مطرح میشود که قانونگذاری برای دفاع از حقوق اعضای خانواده، در قانون حمایت از خانواده به آنها پرداخته است. و وکیل خانواده فردی است که دارای مدرک وکالت معتبر می باشد و مهمتر از آن بر قوانین مدنی و قوانین خانواده تسلط کامل دارد.

مشاوره تخصصی با وکیل خانواده در کرج جهت رسیدگی به دعاوی خانوادگی

بر اساس ماده 4 قانون حمایت از خانواده، در دادگاه خانواده کرج موارد زیر رسیدگی میشود:

 1. نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن آن
 2. نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
 3. شروط ضمن عقد نکاح
 4. ازدواج مجدد
 5. جهیزیه
 6. مهریه
 7. نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت
 8. تمکین و نشوز
 9. طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن
 10. حضانت و ملاقات طفل
 11. نسب
 12. رشد، حجر و رفع آن
 13. ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان
 14. نفقه اقارب
 15. امور راجع به غایب مفقود الاثر
 16. سرپرستی کودکان بی سرپرست
 17. اهدای جنین
 18. تغییر جنسیت
 19. تمکین زن از شوهر
✔️سطح✔️پایه یک خانواده
✔️سابقه✔️+15 سال
✔️تخصص✔️طلاق،مهریه، حضانت
✔️مشاوره✔️تخصصی تلفنی و حضوری
✔️پیگیری✔️رسیدگی 100% به پرونده
بهترین وکیل خانواده در کرج برای دعاوی و پرونده های خانوادگی

وکیل زبده خانواده

در 18 نوع دعوای خانوادگی ای که قانونگذار آنها را در صلاحیت دادگاه خانواده قرار داده است، با کمک و مشاوره بهترین وکیل خانواده کرج، میتوانید زمان رسیدگی را کاهش دهید و هزینه عدم موفقیت بدلیل عدم آشنایی با بندها و تبصره های قانونی را کاهش دهید.

وکیل برای دادگاه خانواده کرج

در دعاوی خانوادگی، بر اساس ماده 5 قانون حمایت از خانواده، اگر فردی تمکن مالی نداشته باشد، از پرداخت هزینه دادرسی، حق الزحمه کارشناسی، حق الزحمه داوری و همچین سایر هزینه های مرتبط با آن معاف می‌گردد و یا می‌تواند آن را تا زمان اجرای حکم به تاخیر بیاندازد.

مرتبط:   بهترین وکیل حضانت در کرج ⚖️ [+15 سال سابقه] گرفتن حضانت فرزند

همچنین بر اساس ماده 5، اگر الزامی به داشتن وکیل خانواده وجود داشته باشد،دادگاه برای فردی که تمکن مالی ندارد و عدم تمکن مالی وی به اثبات رسیده باشد، وکیل معاضدتی تعیین می‌کند.

علاوه بر این، مددجویان بهزیسیتی و همچنین افراد تحت پوشش کمیته امداد، از پرداخت هزینه دادرسی معاف هستند.

هزینه وکیل خانواده کرج

وکیل خانواده سالها زمان و عمر خود را صرف کرده است تا بتواند بر تمامی بندهای قانون مدنی، اصول فقه و قانون حمایت از خانواده تسلط پیدا کند . علاوه بر آن، اینکه در هر مرحله از دادرسی به چه بند و تبصره ای مراجعه شود تنها با تجربه و اشراف کامل امکان پذیر است.

وکیل خانواده در کرج با مدرک پایه یک دادگستری
وکیل خانواده در کرج با مدرک پایه یک دادگستری

هزینه وکیل خانواده به دو بخش تقسیم میشود:

 • هزینه مشاوره با وکیل خانواده در کرج
 • هزینه سپردن پرونده به وکیل خانواده کرج

برای مشاوره تخصصی با بهترین وکیل خانواده در کرج ، میتوانید با شماره وکیل افشین مرادی تماس بگیرید. بیش از 15 سال سابقه، وکیل پای یک دادگستری، مسلط بر قانون حمایت از خانواده.

سوالات متداول

وظایف وکیل خانواده کرج چیست؟

وکیل خانواده در ابتدا وظیفه پیشگری را برعهده دارد و باید با آگاه سازی موکل از شرایط و وضعیت دعوا، و مشاوره تخصصی در خصوص قوانین حمایت از خانواده را به موکل ارائه کند، سپس وظیفه پیگیری را برعهده دارد، و باید در تمامی مراحل پرونده، بصورت مستمر پیگیری های لازم را انجام دهد تا بصورت تمام و کمال از حقوق موکل خود دفاع کند.

برای مشاوره با وکیل خانواده چه باید کرد؟

در صورتی که برای دعاوی خانوادگی نیازمند مشاوره و ارائه راهکار هستید، میتوانید با وکیل افشین مرادی تماس بگیرید. بیش از 15 سال سابقه کار و تسلط کامل بر قوانین، به ما کمک کرده است که مشاوره های سودمند و حرفه ای ارائه کنیم.

مرتبط:   بهترین وکیل مهریه در کرج ⚖️ [+15 سال سابقه]، پایه یک

پوشش سراسر کرج

گوهردشت، عظیمیه، فردیس، مهرشهر، اندیشه، ملارد، کلاک،بلوار دانش آموز، بلوار شهرداری، بلوار انقلاب، بلوار بهشتی، طالقانی، گلشهر، حصارک، حصار، قلمستان، مصباح، هفت تیر، بلوار چمران، رجائی شهر، بلوار استقلال، باغستان، شاهین ویلا، بلوار موذن، جواد آباد، محمدشهر، جهانشهر، شهرک جهان نما، شهرک بنفشه، ۴۵متری کاج، بلوار ماهان، استانداری، میدان اسبی، شاه عباسی، امام زاده محمد، باغ فاتح، میدان کرج، کرج نو، کمالشهر، خرمدشت، گلدشت، صفادشت، مارلیک، درختی، اشتراکی، حسن آباد، سه راه گوهردشت، منظریه، مهرویلا، دهقان ویلا، فاز ۴ مهرشهر، ساسانی، شهرک اوج، کیانمهر، چهارصد دستگاه، کارخانه قند، سرحدآباد، شهرک وحدت، سیمین دشت، مشکین دشت، زرکان نو، شهرک راه آهن، اکبرآباد، شهرک فهمیده

وکیل خانواده خوب در کرج

وکیل افشین مرادی با داشتن مدرک وکالت پایه یک، و بیش از 15 سال تجربه، بعنوان بهترین وکیل خانواده در کرج، آماده مشاوره و همراهی شما عزیزان در دعاوی خانواده و رسیدگی به پروندهای اختلافات خانوادگی در کرج و استان البرز می باشد.

اگر به دنبال وکیل خانواده پایه یک در کرج هستید همین الان با شماره درج شده در https://afshinemoradi.com تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *